Prváci dnes bojovali na Mojej prvej olympiáde v Hlohovci. Našu školu reprezentovali s veľkým športovým nasadením a určite sa v silnej konkurencii iných škôl nestratili.
Prváci dnes bojovali na Mojej prvej olympiáde v Hlohovci. Našu školu reprezentovali s veľkým športovým nasadením a určite sa v silnej konkurencii iných škôl nestratili.
Prvé napájadlo pre hmyz vytvorili žiaci 5. ročníka počas hodiny biológie. Pri jeho výrobe sme použili iba prírodné materiály, ktoré sú šetrné k prírode aj hmyzu. Napájadlo pomáha hmyzu nájsť vodu najmä počas horúcich letných dní.
Dnes si naši žiaci uctili svoje mamičky krásnym programom.
Dnes sme si slávnostne pripomenuli 90. výročie od otvorenia novej budovy školy.
Štvrtáci strávili dva dni v Tatrách, plné krásnych zážitkov, aktivít a poznávaním nových častí Slovenska.
Žiaci druhého ročníka sa zapojili do výtvarnej súťaže "Zdravé jedlo-zdravé telo-zdravá Zem.
Deti vytvorili spoločnými silami plagát na túto tému. Vyhrali 1. miesto v regionálnom kole, taktiež získali 1. miesto v krajskom kole. Gratulujeme!
Žiaci 1. a 4. ročníka sa zapojili do výtvarnej súťaže "KVETY V MOJOM SVETE..."
Šikovní prváci a ich prvá práca s tušom.
Dňa 22.04. žiaci 1. a 3. ročníka navštívili kino Cinemax v Trnave, kde si pozreli filmové predstavenie „Galaktický film“. Premietanie prebehlo v príjemnej atmosfére. Film im priniesol pekný kultúrny zážitok a zároveň spríjemnil ich školský deň.
Pri príležitosti Dňa Zeme sa siedmaci zapojili do aktivity, v ktorej písali svoje priania a odkazy pre našu planétu. Druháci sa zapojili výtvarnými prácami. Štvrtáci prepojili hodinu telesnej s environmentálnou výchovou, školský dvor vyzdobili prácami vo dvojiciach, kde kreatívne zobrazili svoju vďaku našej planéte Zem. Rovnako diskutovali o jej ochrane, recyklácií, čistote svojho okolia a ovzdušia. Žiačky ôsmeho ročníka nám skrášlili okolie školy.
Žiaci 7. a 8. ročníka sa zúčastnili súťaže Mladý záchranár CO, kde si preverili svoje vedomosti a praktické zručnosti v oblasti ochrany života a zdravia. Hoci sa im nepodarilo obsadiť prvé miesta, podali veľmi dobrý výkon a úspešne reprezentovali školu. Zo súťaže si odniesli nové skúsenosti, vedomosti a cenné zážitky.
Dňa 17. 4. 2026 sa vo Vlastivednom múzeu v Hlohovci konala vernisáž a slávnostné vyhodnotenie výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Medzi ocenenými žiakmi boli i naši štvrtáci Mirko Zátura a Kira Batrak. Obom srdečne blahoželáme a držíme palce v celoslovenskom kole v Bratislave. Za reprezentáciu školy ďakujeme aj Karolinke Sobotovičovej, Hanke Blšťákovej, Natálke Trnkovej a Natálke Juríkovej, ktorých práce boli tiež vystavené.
Dňa 17. apríla 2026 žiaci 2. - 4. ročníka počas Noci s Andersenom zažili nezabudnuteľný večer plný fantázie a zábavy. Celé podujatie sa nieslo v duchu rozprávok H. Christiana Andersena.
Dnes sme zas čistili okolie Šulekova.
Powered by aSc EduPage